Producent Pergoli
& osłon tarasu

Pergosola to marka firmy z 25 letnim doświadczeniem w branży. Stworzyliśmy ją z myślą o klientach i specjalistach zainteresowanych produktami wykonywanymi z pasją, dbałością o szczegóły, inspirowanych dobrym designem i nie tracących przy tym na swojej funkcjonalności.

Zadaszenia tarasu od Pergosoli

Pergosola to produkt z najwyższej półki, zaspokajający potrzeby najbardziej wymagających klientów. Profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego projektu powoduje, że Pergosola jest jak ubranie uszyte na miarę. Zaspokoimy potrzeby klientów indywidualnych, architektów i projektantów, menedżerów restauracji i hoteli oraz szeroko pojętej branży HoReCa.

Budujemy pergole w oparciu o Nowoczesne technologie

Wiele lat pracy pozwoliło nam stworzyć produkty najwyższej jakości, które sprawdzają się we wszystkich warunkach pogodowych. Indywidualny projekt pozwala na dobór komponentów według potrzeb oraz upodobań. Realizacja nie wymaga pozwolenia na budowę, dzięki temu montaż jest szybki. Każde z oferowanych przez nas zadaszeń wyróżnia minimalistyczna forma oparta o funkcjonalność. Metalowa konstrukcja kryje w sobie inteligentny system odprowadzający wodę. Współpracujemy z cenionymi firmami i korzystamy z najlepszych materiałów na rynku, które posiadają wieloletnią gwarancję.

Domosystem

Firma powstała w 1992 roku w Lublinie i cieszy się dobrą opinią w kraju i zagranicą. Domosytem zajmuje się produkcją osłon okiennych i wyróżnia się jakością, designem oraz dbałością o szczegóły. Bezpośrednio z tej marki wywodzi się Pergosola.

Współpraca

Zagraniczna firma, z którą współpracujemy od wielu lat. Korzystamy z dostępnych w ofercie najwyższej jakości materiałów, które sprawdzają się przez dziesiątki lat użytkowania.

TOP