HoReCa

Pergole dla restauracji i hoteli

Nowoczesne zadaszenie pozwala w atrakcyjny sposób zwiększyć powierzchnię lokalu nie kolidując ze stylem obiektu.

Pergosola aktywna na rynku HoReCa

Odpowiednio dobrane zadaszenie sprawia, że przestrzeń tarasu nabiera nie tylko świeżego wygląd, ale również nowych możliwości użytkowania. Pergole dla restauracji są świetnym rozwiązaniem, które sprawdza się o każdej porze roku. Dzięki indywidualnie komponowanej ofercie bez problemu można dostosować konstrukcję do panującego na miejscu stylu i przestrzeni. Na etapie projektu dobierana jest kolorystyka, rodzaj zadaszenia oraz sposób zabudowania, kolejnym krokiem jest dobór dodatków w tym oświetlenia i ogrzewania. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom z pergoli można korzystać przy każdej pogodnie.

Zadaszenie tarasów restauracyjnych

Profesjonalnie wykonane zadaszenie przez wiele lat służy bez zarzutu. Realizacja odbywa się bez pozwolenia na budowę, więc czas od planu do efektu końcowego jest maksymalnie zminimalizowany. Wybór rodzajów zadaszeń jest szeroki, dzięki temu każdy znajdzie tutaj pergolę dla restauracji spełniającą indywidualne potrzeby.

Wyposażenie dodatkowe osłon przeciwsłonecznych

Ponadczasową funkcjonalność pergoli zapewniają dodatki w postaci ogrzewania, oświetlenia oraz zabudowy ścian. Dobrze wyposażone zadaszenie spełnia swoją funkcję o każdej porze roku i dnia. Oświetlenie zapewnia funkcjonalność późnym wieczorem i nocą. Ogrzewanie sprawdzi się przy niskich temperaturach panującym na zewnątrz. Zabudowa sprawdzi się jako ochrona przed deszczem, śniegiem oraz zimnem. Największą zaletą jest możliwość indywidualnego doboru komponentów.

TOP