Dbamy o współpracę z
architektami

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych architektów, oraz architektów krajobrazu. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, a jednocześnie chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami, które zdobyliśmy przez wiele lat sumiennej pracy. Wspólnie wypracujemy sukces realizacji!

Co możemy Tobie zaoferować?

Naszym celem jest owocna praca, która przyniesie wszystkim korzyści: zadowolenie inwestorom, sukces architektowi, a nam czystą satysfakcję ze swojej pracy. Zapewniamy współpracę, która zawsze jest owocna. Uwielbiamy nowe projekty i wyzwania. Dysponujemy sztabem ludzi, którzy dobrze znają branżę, sprawnie przeprowadzają montaż i są profesjonalistami w sowim fachu.

Pergole, Zadaszenia i zabudowy tarasu - materiały

Zależy nam na najwyższej jakości materiałów, dlatego staranie dobieramy producentów podzespołów, z którymi współpracujemy, dzięki temu w swojej ofercie mamy szeroką gamę kolorystyczną, którą można komponować indywidualnie. Stale idziemy z duchem czasu i proponujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które mają duży wpływ na funkcjonalność zadaszenia tarasu. Parametry techniczne naszych produktów pozwalają na zabudowę nawet bardzo dużych powierzchni, a jednocześnie realizacja nie wymaga pozwolenia na budowę.

TOP