Pergosola Top Star

Pergosola Top Star

Chroń się przed słońcem, deszczem, wiatrem i zimnem!

Pergosola Top Star to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie do osłony tarasu. Ochrona przed słońcem oraz wodą zmienią Twój taras w przyjemne miejsce wypoczynku. Tekstylny dach pozwoli Ci na optymalne ustawienie dostępu promieni słonecznych. Pergosola Top Star skierowana jest do osób, które poszukują jedynie zadaszenia tarasu. Dzięki zastosowaniu górnych odciągów nie ma potrzeby wspierania dachu na kolumnach. W przeciwieństwie do markiz
Wodo oraz wiatroszczelność całej konstrukcji jest niezastąpiona w przypadku osłony ogródków restauracji oraz hoteli. Już teraz zyskaj dodatkowe miejsce dla swoich klientów dostępne przez większą cześć roku!
Pergosole Top Star można stosować wszędzie tam gdzie markiza nie może być użyta ze względu na warunki atmosferyczne.

Osłoń swój taras i baw się!

Dzięki rożnym opcjom konfiguracji Pergosoli Top Star, możesz używać tarasu od wczesnego ranka do późnych godzin wieczornych. Zabudowa może być wyposażona w system oświetlenia, ogrzewania. Jeśli lubisz wygodę do wyboru masz czujnik deszczu lub wiatru. Kolor Twojej zabudowy wybierasz z kolorów podstawowych lub za dop. Dzięki Pergosoli Flat zyskujesz dodatkowe pomieszczenie.

DOSTĘPNE MODELE PERGOLI PERGOSOLA

CHARAKTERYSTYKA


  • Dach/Poszycie: dach składany z opcjonalnym oświetleniem, otwierany / zamykany z tkaniną screen lub blackout, odporna na wszelkie warunki atmosferyczne tj.: deszcz, wiatr (do 120 km/h), słońce (tkanina odbija promienie słoneczne), odporność od -30 ºC do +80 ºC.
  • Konstrukcja: 100% aluminium, malowana podstawowo w dwóch kolorach antracytowym lub grafitowym (inne +3%)
  • Sterowanie: silnik radiowy SOMFY wraz z pilotem RTS TELIS
  • Brak zintegrowanego odprowadzenia wody,

ZALETY


  • wyższa wytrzymałość w stosunku do markizy
  • kolorystyka dostępna w kolorach podstawowych lub wg palety RAL
  • wytrzymałość przy zamkniętym dachu przy wietrze do 120 km/h