Pergosola Arch

Chroń się przed słońcem, deszczem, wiatrem i zimnem!

Pergosola Spline jest to zabudowa wolnostojąca, która nie wymaga mocowania do ściany. Można stosować ją wszędzie tam gdzie nie mamy do czynienia z klasycznym przydomowym tarasem a z osobnym miejscem rekreacji niezwiązanym z budynkiem. Pergosola doskonale nadaje się także do ogrodów, restauracji oraz hoteli.
Elegancki wygląd w połączeniu z najwyższej jakości materiałami gwarantuje, że zabudowa ta będzie dużo bardziej funkcjonalna od klasycznych ogrodowych altan. Zyskujesz możliwość sterowania dostępem światła i powietrza poprzez wykorzystanie zsuwanego dachu oraz opcjonalnej zabudowy ścian szkłem lub roletami.

Ciesz się optymalnym komfortem życia niezależnie od pogody!

Zamknięcie dachu czyni go wodoodpornym, a woda odprowadzana jest specjalnym odwodnieniem do kolumn. Dodatkową ochronę uzyskujemy zabudowując ściany boczne.

Osłoń swój taras i baw się!

Dzięki rożnym opcjom konfiguracji Pergosoli Spline, możesz używać tej altany ogrodowej od wczesnego ranka do późnych godzin wieczornych. Zabudowa może być wyposażona w system oświetlenia, ogrzewania. Jeśli lubisz wygodę do wyboru masz czujnik deszczu lub wiatru – twoje meble ogrodowe nigdy więcej nie zmokną!. Kolor Twojej zabudowy wybierasz z kolorów podstawowych lub za dopłatą dowolny kolor RAL. Dzięki Pergosoli Spline możesz zyskać dodatkowe pomieszczenie.

DOSTĘPNE MODELE PERGOLI PERGOSOLA

CHARAKTERYSTYKA


  • Dach/Poszycie: dach składany z opcjonalnym oświetleniem LED, otwierany / zamykany z tkaniną screen lub blackout, odporna na wszelkie warunki atmosferyczne tj.: deszcz, wiatr (do 120 km/h), słońce (tkanina odbija promienie słoneczne), odporność od -30 ºC do +80 ºC.
  • Konstrukcja: 100% aluminium, malowana podstawowo w dwóch kolorach antracytowym lub grafitowym (inne +3% wartości pergoli)
  • Sterowanie: silnik radiowy SOMFY wraz z pilotem RTS TELIS
  • Odprowadzenie wody: bezpośrednio z dachu do systemu rynien zintegrowanego z konstrukcją,

ZALETY


  • zintegrowany system odprowadzania wody
  • kolorystyka dostępna w kolorach podstawowych lub wg palety RAL
  • wytrzymałość przy zamkniętym dachu przy wietrze do 120 km/h
  • możliwość rozbudowy w dowolnym momencie
  • kompletna wolnostojąca konstrukcja